Plus
Preizkusite premium račun
0   Izdelki
#
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.

Prosim izberite ustrezno vozilo, da preverite ali je primerno

1
2
3
DANBLOCK Zavorni kolut visoke kakovosti
DANBLOCK Zavorni kolut 540356DB - kupite z % popustom

DANBLOCK Zavorni kolut  sprednja os, Zadnja prema, z notranjo ventilacijo

Številka izdelka: 540356DB
  • Vgradnja stran: sprednja os, Zadnja prema
  • Premer[mm]: 430
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjo ventilacijo
  • Stevilo lukenj: 10
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 237
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 45
  • Najmanjsa debelina[mm]: 37
  • Visina[mm]: 131
  • Mera navoja: M16 x 1,5
  • Teza [g]: 28500
  • DANBLOCK: Zavorni kolut
  • Številka izdelka: 540356DB
  • Naša cena: 127,45 €
  • Proizvajalec številka: 540356DB
  • Proizvajalec: DANBLOCK
  • EAN številka: 5702760541988
  • Stanje  Novo

  • Številka uporabe: 540356DB
  • EAN: 5702760541988
  • 14

    14-dnevno obdobje za vračilo blaga

  • 200

    Varno Naročilo 200 dni

Dodajte na seznam želja

Na zalogi

127,45 €

(Cena za kos)

vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave

- +
Združljivost z gospodarskimi vozili
DANBLOCK Zavorni kolut
Popolnoma enakovredni izdelki
  • DT Spare Parts Zavorni kolut
    Številka izdelka: 1.18760
    139,04 €
    (Cena za kos)
    vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
    • Vgradnja stran: sprednja os, Zadnja prema
    • Premer[mm]: 430
    • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjo ventilacijo
    • Stevilo lukenj: 10
    • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 237
    • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 45
    • Najmanjsa debelina[mm]: 37
    • Visina[mm]: 131
    • Mera navoja: M16 x 1,5
    • Teza [g]: 28500
    • DT Spare PartsZavorni kolut
    • Številka izdelka1.18760
    • Naša cena 139,04 €
    • Stanje  Novo
    Podrobnosti
  • CEI Zavorni kolut
    Številka izdelka: 215.043
    174,58 €
    (Cena za kos)
    vklj. 22 % DDV, Brezplačna dostava
    • Vgradnja stran: sprednja os, Zadnja prema
    • Premer[mm]: 430
    • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjo ventilacijo
    • Stevilo lukenj: 10
    • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 237
    • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 45
    • Najmanjsa debelina[mm]: 37
    • Visina[mm]: 131
    • Mera navoja: M16 x 1,5
    • Teza [g]: 28500
    • CEIZavorni kolut
    • Številka izdelka215.043
    • Naša cena 174,58 €
    • Stanje  Novo
    Podrobnosti
Ocene
5 Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami
Kako preverjamo recenzije
Prosimo, ocenite izdelek
Dodajte datoteke
Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Pogosto zastavljena vprašanja
0 Vprašanja
Ali imate kakršnakoli druga vprašanja v zvezi z izdelkom?
Naši izkušeni svetovalci, Vam bodo z veseljem pomagali!
Vaši Autodoc.si strokovnjaki

Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!

Načini plačila:
Zanesljivo in priročno plačilo vašega naročila DANBLOCK delov z MasterCard DANBLOCK Zavorni kolut 540356DB - kupite z uporabo VISA Plačajte na spletu za vaše naročilo DANBLOCK Zavorni kolut 5702760541988 s kartico American Express Plačajte vaše naročilo DANBLOCK 540356DB prek PayPal Bancno nakazilo

Bi radi izvedeli več o DANBLOCK Zavorni kolut? Preberite Zavorni kolut 540356DB Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč?  KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni kolut 5702760541988: zanesljiva dostava z DHL DANBLOCK 540356DB: naročite danes in prejmite hitro dostavo z UPS GLS dostavna služba bo pravočasno dostavila vaše naročilo delov DANBLOCK 540356DB

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

AUTODOC CLUB: Zbirka z več kot 1.000 PDF in video vodiči enostavna za iskanje!
DANBLOCK 540356DB: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
AIR FREN 23.670.010
AIR FREN 23670010
AUGER 31032
BREMBO 09.8067.10
BREMBO 09.A995.10
BREMBO 09806710
BREMBO 09A99510
C.E.I. 215.043
C.E.I. 215.043
C.E.I. 215043
C.E.I. 215043
DT Spare Parts 15541
DT Spare Parts 2090 430 001
DT Spare Parts 2090430001
DT Spare Parts 4047755203108
DT Spare Parts 4057795315990
FEBI BILSTEIN 10005
FEDERAL MOGUL BCR170A
LEMFÖRDER 31972 01
LEMFÖRDER 3197201
MEYLE 835 521 0001
MEYLE 8355210001
PE Automotive 12610000
PE Automotive 12610000A
PE Automotive 12610060A
PETERS ENNEPETAL 126.100-00A
PETERS ENNEPETAL 126.100-60A
SAMPA 041.073
SAMPA 041073
ST-TEMPLIN 03.110.3021.000
ST-TEMPLIN 031103021000
ST-TEMPLIN 3021.00
ST-TEMPLIN 302100
TEXTAR 93088300
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 04.35.080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0435080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 40.35.080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035080
ZIMMERMANN 510.6731.00
ZIMMERMANN 510673100